Розвиток

Ранній розвиток

Підготовка до школи

Факультативи

Ранній розвиток

Вивчаючи всі представлені в наші дні методи раннього розвитку, можна відзначити одну цікаву закономірність. Всі вони говорять про те, що дитину не можна силою примушувати робити що- небудь. Всі її дії повинні бути виправдані її бажанням. Акцент ставиться на розвиток творчих здібностей, уміння приймати самостійне рішення. Заняття проходять виключно в ігровій, ненав’язливій формі. Для дитини вони виглядають як звичайні моменти, які не вибивають її з загального ритму. Завдяки такому підходу дитина росте здоровою, психічно врівноваженою, упевненою в собі і в своїх силах. Вона оцінює свій потенціал, може впоратися з будь-якою життєвою ситуацією, проаналізувати варіанти дій. У молодшій групі наші вихованці в ігровій формі досліджують світ навколо себе, розвивають мовлення, мислення й сприйняття світу за допомогою сенсорних органів, вчиться розуміти та приймати свій денний розпорядок. Дитина набуває основних навичок самообслуговування: вчиться одягати себе, їсти, прибирати свої речі й користуватися дитячим горщиком, а потім туалетом. Творчість Творчі заняття у нашому садочку спрямовані на розвиток мовлення, пам'яті, уваги, музичного ритму й пластики. Вони також сприяють розвитку дрібної моторики, сенсорного сприйняття, уяви й посидючості. Ліплення, малювання, танці, розучування віршиків і пісеньок – у нашому садку кожен малюк знайде творче заняття собі до душі. З їх допомогою він розкриє свої таланти і, звичайно ж, щиро полюбить творчість і мистецтво.

Підготовка до школи

Мета нашої програми- створити практичні, справжні умови для пізнання дітьми навколишнього світу і стимулювати прояви їх природних здібностей. Система побудована на нашому 10-річному досвіді і сучасних наукових досягненнях щодо раннього розвитку дитини. Чим займаються діти? Математика в ранньому віці - це не тільки і не стільки цифри, сантиметри, грами/кілограми і «склад числа», в першу чергу - це навички послідовного системного мислення, інтенсивність і наполегливість у вирішенні всіх (і не лише математичних) задач. Читання та письмо Для розвитку навичок читання і письма передшкільні роки є надзвичайно важливими. Читання казок перед тихою годиною, розповідання один одному цікавих історій, розвиток моторики пальців в молодших групах, а пізніше, в старших, поступове самостійне читання – все це частини нашого навчального плану, що готує малюків до шкільного життя, а головне - заохочує бажання діток читати і пізнавати. Образотворча частина Через малювання, ліплення, аплікацію ми стимулюємо в дітках розвиток креативного мислення. І вже на ранніх етапах можна виявити майбутніх художників, архітекторів і підтримати цей природній дар в ніжному віці. Науки Абсолютно природнім для дітей є спостерігати і досліджувати. Використовуючи інтерес дитини до пізнання навколишнього світу, вихователі лише допомагають аналізувати та запам’ятовувати нові знання Фізичне виховання Активні діти стають активними дорослими. Ми працюємо з малюками над технікою та координацією рухів, балансом, пластикою, приділяючи багато часу фізичним активностям. Психологія. Емоції Емоційний розвиток – є хіба не найважливішою пердумовою успішного щасливого життя. В наших садочках ми приділяємо максимальну увагу розвитку власного характеру наших маленьких учнів. Вчимося поважати і розуміти почуття один одного, співчувати і ділитися власними емоціями, приймити та керувати своїм настроєм. Кожен другий вихователь має освіту у галузі дитячої психології, тому нам вдається побудувати абсолютно весь процес перебування діток в наших садочках на емоціях радості і взаєморозуміння.

Факультативи

Ми дбаємо про час і можливості наших батьків і тому можемо запропонувати гуртки та заняття поза основного пакету послуг: музика та хореографія, іноземні мови, логопед, психолог. Уроки проводяться як у групах, так і індивідуально. Ціни взнавайте у директора садочку.

Розклад

8:00 - 9:00
Зустрічаємо дітей
9:00 - 9:30
Сніданок
9:30 - 10:30
Заняття
10:30 - 11:30
Прогулянка
12:00 - 12:30
Обід
13:00 - 15:00
Тиха година
15:30 - 16:00
Полуденок
16:00 - 17:00
Прогулянка
17:00 - 18:00
Творча майстерня
18:00 - 19:00
Зустрічаємо батьків

Прайс

Пів дня

Перебування в садочку з 8:00 до 12:30

5000
 • Розвиваючі заняття
 • Підготовка до школи
 • 1 прогулянка
 • Спортивні секції

Повний день

Перебування в садочку з 8:00 до 19:00

8000
 • Розвиваючі заняття
 • Підготовка до школи
 • 2 прогулянки
 • Спортивні секції

Один день

Перебування в школі з 8:00 до 19:00

500
 • Розвиваючі заняття
 • Підготовка до школи
 • 2 прогулянки
 • Спортивні секції

Про нас

Ще з дитинства я знала, що стану педагогом, тому без всяких сумнівів після школи я почала навчання у педагогічному інституті.. Але робота в освітній сфері мене розчарувала: ніхто не враховував особисті потреби дитини, всіх прагнули засунути у рамки, справжніх лідерів ніхто не бачив, бо потрібні були “зручні” діти. Тому я почала мріяти про садочок, де змалку дітей будуть стимулювати бути лідерами, бути вільними, бути творчими. Тільки у свободі виросте людина, яка може змінити світ та повести за собою інших. Тільки у середовищі, де враховуються індивідуальні потреби дитини, вона зможе рости і збагачувати свої природні таланти. Тільки там, де до дитини ставляться з повагою, де нема місця знецінюванню та зневазі, виросте молодь нового покоління. Це основні цінності нашого садочка. Це місце, де ми вчимось у дітей бути щасливими тут і зараз. За десять років ми збудували простір, де затишно і по домашньому тепло, де атмосфера великої сім’ї, куди з радістю приходять на канікули наші випускники.

г. Буча, ул. Гамалія 23

г. Буча, ул. Шевченко 7